آنچه نیاز است از فراساز بدانید

About Us

شرکت  فراساز، در راستاي سازندگي و خودكفائي كشور در سال 1359 آغاز به كار كرد. در طول چهل سال فعاليت، تولید کننده دكل هاي انتقال نيرو، مشبك، تلسكوپي، پستهاي برق، سازه‌هاي فلزي، دكلهاي مخابراتي، رادیوئی، تلويزيوني، برجهاي روشنايي،برج های کمک ناوبری، پایه پرچم بوده است كه هر كدام نقش بسزائي در افزايش توان توليدي كشور و همچنين صادرات خدمات فني و مهندسي در راستاي صادرات غير نفتي كشور ايفا كرده‌اند.

تیم فراساز

43 سال تجربه

شرکت فراساز

چرا ما؟؟

??Why Us

با تكيه بر قوه الهي و نيروي متخصص و عزم ملي، شرکت صنعتی فراساز هم اكنون يكي از بزرگترين توليد كنندگان داخلي در زمينه فعاليتهاي خويش به شرح ذیل مي‌باشد.

ارزش اصلی ما

Our Core Value

در طی چندین دهه از فعالیت های ما در کشور عزیزمان، به لطف پروردگار توانسته ایم صده ها پروژه عظیم در صنعت برق، نفت و گاز، پتروشیمی و دیگر صنایع مادر را اجرا نماییم. اینک مهم ترین ارزش ما حفظ دستاوردهای پیشین، توسعه میهن و کارآفرینی است.

شرکت فراساز به همراه تیم مجرب و کارآزموده خود توانسته تاکنون بیش از 2000 پروژه  موفق داخلی و خارجی را به انجام برساند.

با کمک خداوند یکی از مهم ترین ارزش های ما ایجاد رفاه برای مردم همراه با کارآفرینی است. هم اکنون در این شرکت نزدیک به 250 نیروی فعال مشغول به کار هستند.

فعالیت های اجرایی

Operating activities

احداث فونداسيون و نصب سازه های فلزی اعم از سازه های پالايشگاهی، صنعتی و مسكونی، احداث كامل خطوط انتقال نيروي مشبك و تلسكوپی شامل نقشه برداری، اسپاتينگ، اجراي فونداسيون، مونتاژ و نصب دكل، سيم كشی و راه اندازی، احداث خطوط و دكلهای مخابراتی، رادیوئی و تلويزيونی بصورت كامل شامل نقشه برداری، اجراي فونداسيون، نصب دكلهای مشبك، تلسكوپی و مهاری و نصب تجهيزات و راه اندازی، اجرای كامل سايتهای موبايل، احداث كامل پستهای فشار قوی، اجراي كامل دكلهای مرتفع و خياباني روشنائی و سازه­ هاي بتنی و ساخت و نصب و اجرای فونداسیون برج های کمک ناوبری از فعالیت های فراساز طی چندین دهه می باشد.

مشاوران ما در فراساز 24 ساعته پاسخگوی شما هستند.

برای مشاوره ی رایگان یا پاسخ به سوالاتتان میتوانید با شماره ی زیر تماس بگیرید یا از اطلاعات صفحه ی ارتباط با ما استفاده کنید.

منوی دسته های خود را در هدرساز -> موبایل -> منوی اصلی موبایل -> نمایش/مخفی -> انتخاب منو، تنظیم کنید.