واحد گالوانیزه گرم شرکت صنعتی فراساز

واحد گالوانیزه گرم کارخانجات صنعتی فراساز واقع در نزدیکی اصفهان با بهره گیری از کادر مجرب و ظرفیت سالانه بیست هزار تن قادر است علاوه بر تولیدات شرکت صنعتی فراساز  به سفارشات مختلف گالوانیزه گرم پاسخگو باشد.

واحد گالوانیزه گرم کارخانجات صنعتی فراساز با داشتن وان مذاب به ابعاد 250×170×800 بزرگترین واحد استان اصفهان و یکی از بزرگترین واحدهای گالوانیزه ایران است. این واحد قادر است قطعات بزرگ و حجیم تا ابعاد240×160×750 سانتیمتر را یکپارچه و در یک مرحله و قطعات بلندتر به طول دوازده متر را به صورت دو مرحله ای ((DOUBLE  DIP با بهترین کیفیت و مطابق استانداردهای ملی و بین المللی گالوانیزه نماید.

 شرکت صنعتی فراساز دارای گواهی ایزو9001 از شرکت بین المللی SGS  سوئیس و پروانه استاندارد گالوانیزه گرم از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و عضو انجمن های بین المللی  

CIGRE( کنفرانس یبین المللی سیستمهای برق فشار قوی ) و GA( انجمن گالوانیزه کاران بریتانیا )
 می باشد و در رشته انتقال نیرو حائز رتبه اول و مفتخر به دریافت لوح افتخار در نخستین جشنواره نوآوری صنعت برق گردیده است .

 واحد کنترل کیفیت شرکت صنعتی فراساز با بهره گیری از تجهیزات اندازه گیری دقیق و پیشرفته و آزمایشگاه مجهز، کار کنترل، تطبیق و تصدیق پوشش گالوانیزه قطعات را با استاندارد های ملی و بین المللی انجام میدهد.

 انجام عملیات گالوانیزه انواع سازه های فلزی از جمله رادیاتور کوئل کندانسور اوپراتور لوله های مانسمان در اشکال مختلف مخازن گریتینگ برجهای تلسکوپی انواع نبشی اسکلتهای فلزی و غیره در تخصص ما است.

همکاری با صدها شرکت در اصفهان و سایر استانهای ایران در طول سالهای متمادی تجربه ارزشمندی برای ما به ارمغان آورده است.