معرفی شرکت نیروفران

شرکت نیروفران

 مدیر عامل : آقای مهندس محمد باقر نقشینه

 تاسیس: 1374

این مجتمع با انجام امور مهندسی و ساخت انواع سازه ها و تجهیزات فولادی پروژه های صنعتی در امور نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، مخابراتی، عمرانی و غیره در زمینی به وسعت 55 هزار متر مربع و زیر بنای 14 هزار متر مربع با ماشین آلات و تجهیزات کامل در منطقه صفادشت شهریار، تهران فعال می باشد.

 

ظرفیت این واحد صنعتی متناسب با نوع سفارشات ارجاع شده حدود 20 هزار تن در سال است.

 

دفتر فنی و مهندسی مجهز و کارآمد این شرکت با امکانات کامل سخت افزاری و نرم افزاری امور مربوط به طراحی، محاسبات و تهیه نقشه های اجرائی مربوط به پروژه های سازه های صنعتی، انتقال نیرو و مخابراتی را عهده دار می باشد و ضمن ارتباط مستمر با مراکز صنعتی، تحقیقاتی و علمی معتبر خارجی و حضور در مجامع بین المللی به مبادله اطلاعات و تجارب فنی و مهندسی مبادرت می ورزد و دارای گواهینامه ISO 9001 – 2000  و رتبه بندی پیمانکارعمومی (GC) از سازمان مدیریت و برنامه ریزی می باشد.

 

وجود تجهیزات ساخت پیشرفته ( CNG) و آزمایشگاههای مکانیک، شیمی، تست مقاومت و همچنین قابلیت تولید انبوه قطعات، این مجتمع را در ردیف واحد های بزرگ مشابه در دنیا قرار داده است. ضمنا این شرکت تا کنون موفق به طراحی، ساخت و نصب بیش از 2000 دکل برای صدا و سیما از جمله دکل خود ایستای 150 متری و دکل مهاری 260 متری نموده و برای شرکت های مخابراتی و ارتباطات سیار بیش از 5000 دکل از ارتفاع 28 الی 114 متر اقدام نموده و تعداد زیادی از سایتهای مخابراتی را بصورت کلید در دست اجرا و احداث نموده است.

 

در بخش سازه های صنعتی علاوه بر اجرای پروژه های بزرگ صنعتی، اقدام به ساخت بزرگترین کوره آروماتیک دنیا که در عسلویه در حال بهره برداری می باشد را ساخته و نیز سازه بزرگترین پل کابلی تهران (پل یادمان برج میلاد) توسط این شرکت ساخت و نصب شده است.