معرفی شرکت صنعتی فراساز

شرکت صنعتی فراساز

مدیر عامل : آقای محمد جواد نقشینه

تاسیس : 1362

کارخانه این شرکت با ظرفیت 30 هزار تن تولید در سال درمنطقه صنعتی مورچه خورت اصفهان واقع گردیده است. این کارخانه 76 هزار متر مربع مساحت و 16 هزار متر مکعب سالن تولید دارد. ساخت اسکلت فلزی ساختمانها و کارخانه­ها، انواع سازه ها و تجهیزات پالایشگاهی ونیروگاهی، سازه­های فولادی پروژه های صنعتی و عمرانی، طراحی و تولید انواع برج های انتقال نیرو و مخابراتی (مشبک و تلسکوپی)،  سازه های پست های فشار قوی،  ارائه خدمات گالوانیزه گرم، آزمایشگاه­های مختلف و ایستگاه تست دکل از توانائیهای این کارخانه است.

ادامه مطلب: معرفی شرکت صنعتی فراساز

معرفی شرکت نیروفران

شرکت نیروفران

 مدیر عامل : آقای مهندس محمد باقر نقشینه

 تاسیس: 1374

این مجتمع با انجام امور مهندسی و ساخت انواع سازه ها و تجهیزات فولادی پروژه های صنعتی در امور نفت و گاز، پتروشیمی، پالایشگاهی، نیروگاهی، مخابراتی، عمرانی و غیره در زمینی به وسعت 55 هزار متر مربع و زیر بنای 14 هزار متر مربع با ماشین آلات و تجهیزات کامل در منطقه صفادشت شهریار، تهران فعال می باشد.

ادامه مطلب: معرفی شرکت نیروفران

معرفی شرکت فراساز

 شرکت فراساز

مدیر عامل : آقای مهندس داریوش نقشینه

تاسیس : 1359

این شرکت در طول 30 سال فعالیت خود بیش از 500 پروژه ساختمانی، صنعتی، مخابراتی، سازه های پالایشگاهی و خطوط انتقال نیرو و برج های مخابراتی را در داخل و خارج از کشور به انجام رسانیده است.

شرکت فراساز با برخورداری از امکانات مکانیزه قابل توجه و گروه های اجرایی و نصب متخصص  و ماهر، آماده اجرای انواع پروژه های ابنیه فنی در سراسر کشور و خارج از آن میباشد. این شرکت دارای رتبه 1 انتقال نیرو از سازمان مدیریت و برنامه ریزی است.

 

معرفی شرکت فرانورافشان

شرکت فرانورافشان

مدیر عامل: آقای مهندس محمود اصحابی

تاسیس: 1371

این شرکت یکی از بزرگترین واحدهای طراحی و ساخت انواع پایه های روشنائی، تاشو و برجهای تلسکوپی مرتفع تا ارتفاع 60 متر، پروژکتورهای صنعتی، چراغهای روشنائی و پایه پرچم مرتفع از 30 متر الی 120 متر می باشد.

 دفتر مهندسی این شرکت متخصص ارائه طرحهای نور پردازی میباشد. شرکت فرانورافشان دارای گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001 از شرکت بین المللی Alliance و عضو رسمی انجمن چراغ سازان ایران می باشد .

کارخانه فرانورافشان در واقع در شهر صنعتی صفا دشت شهریار دارای 5000 متر زمین و 2000 متر مربع سالن تولید مونتاژ و نیز آزمایشگاه تست و محاسبه مشخصات نوری انواع چراغها و پروژکتورها میباشد.

شرکت فرانورافشان مبتکر و طراح پایه های چراغهای روشنائی متحرک در خاورمیانه می باشد . همچنین از نظر ساخت انواع پروژکتورها و چراغهای خیابانی مورد تائید برق تهران می باشد.

تاریخچه گروه فراساز

در سالهای اولیه پس از انقلاب اسلامی و در فضای پرشور و امید آن دوران شرکت فراساز با ابتکار دو دوست جوان در سال 1359 تاسیس شد. این دو محمد باقر نقشینه و محمد بیژن بودندکه به اتفاق منوچهر قاضی وکیلی سنگ بنای شرکتی را گذاشتند که به تدریج تبدیل به گروه صنعتی فعال و مشهوری به نام فراساز شد.

ادامه مطلب: تاریخچه گروه فراساز